Našički rukometaši svladali “Slovenj” Gradec s 36:33

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Rukometaši NEXE-a jučer su odigrali i posljednju pripremnu utakmicu u okviru mini turneje u Sloveniji. Našički su rukometaši svladali ekipu Slovenj Gradec s 36:33. Najefikasniji igrač u ekipi NEXE-a bio je Miha Kavčič sa 7 postignutih pogodaka.

Prvenstvene utakmice 8. kola Prve hrvatske rukometne lige za igrače do 15 godina danas će biti odigrane u Borovom Naselju. S početkom u 10,30 sati igrat će Borovo i NEXE, a u 11,30 NEXE i Spačva Vinkovci.

U Našicama će danas biti odigran prvi odbojkaški turnir grupe B za kadetkinje u okviru Prvenstva Slavonije i Baranje. Uz domaće odbojkašice ŽOK-a Našice igrat će i ekipe Ferivi Višnjevca i Čepina.

Nogometaši NAŠK-a danas će u Zagrebu s početkom u 13 sati odigrati pripremnu utakmicu protiv trećeligaša NK Ravnice.

Danas će u Valpovu pripremnu utakmicu odigrati seniori Valpovke i FEŠK-a. Utakmica počinje u 14:30.

Kuglači Đurđenovca danas gostuju u Belišću gdje će odigrati prvenstvenu utakmicu 4. kola Prve B kuglačke lige sjever.

Kuglači Našica jučer su u Osijeku odigrali prvenstvenu utakmicu 12. kola Treće hrvatske kuglačke lige istok – zona Osijek protiv vodeće ekipe Zara Matrix i izgubili sa 6:2. Najbolji učinak u našičkoj ekipi imao je Franjo Fedor oborivši 535 čunjeva.

tekst: D. Justić, foto: RK NEXE

Čestitke slušatelja

Vjenčanja i godišnjice braka, rođendani i imendani prigodne su u kojima svojim najmilijima možete uputiti čestitku u emisiji „Čestitke slušatelja”.
„Čestitke slušatelja” u programu Radija Našice emitiramo četvrtkom i petkom u 17, a nedjeljom u 14 sati. Cijena čestitke je 15 kuna, mladencima darujemo snimku emitiranih čestitki.
Vidi više !

POSLJEDNJE OBJAVE

Jezični savjetnik

prof. Marija Pepelko

Imate li jezičnih pitanja, možete ih postaviti putem našeg obrasca.

03.02.2021.

10.02.2021.

17.02.2021.

24.02.2021.

Logo-RN-white

Postavite upit