Kuglači uvjerljivo do pobjeda, odbojkašice među osam najboljih ekipa Slavonije i Baranje

Kuglači KK Đurđenovac plasirali se na Prvenstvo regije Istok

Kuglači Đurđenovca uspješno su odradili prvi ovogodišnji susret na domaćim stazama. Đurđenovčani su s uvjerljivih 7:1 u prvenstvenoj utakmici 2. kola  Prve hrvatske kuglačke lige pobijedili kuglački klub Plitvice. Najbolji učinak kod Đurđenovčana imao je Ivan Pušić sa 639 oborenih čunjeva.

U organizaciji Kuglačkog saveza Osječko-baranjske županije jučer je na kuglani u Đurđenovcu održano Prvenstvo muških parova županije za 2023.  Natjecalo se 14 parova među kojima i domaći par Tomislav Čačić i Filip Domnjak.  Đurđenovčani su na svojoj kuglani “pomeli” konkurenciju i s ukupno 1241 srušenim čunjem osvojili  još jedan trofej za svoj klub. Filip Domnjak oborio je 590, dok je Tomislav Čačić oborio čak 651 čunj.
Drugo i treće mjesto osvojili su parovi KK Osijek Matija Tutnjević i Ivan Bartulović, te Dario Radoš i Mario Liović. Najboljih 7 parova s ovog natjecanja izborilo je plasman na Prvenstvo regije Istok koje će biti odigrano 11. i 12. veljače u Slavonskom Brodu.

Prvenstveni susret 14. kola 3. hrvatske kuglačke lige Istok kuglači Našica odigrali su u subotu na stazama đurđenovačke kuglane protiv ekipe Belog Manastira i pobijedili 7:1.  Zvonimir Satler imao je najbolji učinak kod Našičana s 581 oborenim čunjem.

NK Našk bolji od Rugvice

Nogometaši Naška odradili su još jednu pripremu utakmicu. Na stadionu NK Marsonije u Slavonskom Brodu odmjerili su snage s nogometašima Rugvice Sava, članom 4. nogometne lige središte Zagreb i golovima Kuzminskog i Almeide pobijedili s 2:1.

Odbojkašice ŽOK-a Našice ovaj vikend uspješne na gostovanjima

U subotu je u Slavonskom Brodu odigran 3. krug Prvenstva Slavonije i Baranje za kadetkinje, grupa B. Kadetkinje ŽOK-a Našice u prvom susretu poražene su od OK Kolonija s 2:1, a u drugom su susretu bile bolje od Posavine Brod pobijedivši s 2:0. Našičanke su zauzele 2. mjesto u grupi i plasirale se među osam najboljih ekipa.

Uspješne su jučer bile i najmlađe kadetkinje ŽOK-a Našice koje su u Belom Manastiru također izborile plasman među osam najboljih ekipa Slavonije i Baranje. Mlade su Našičanke u prvom susretu svladale domaću Baranju s 2:0, a u drugom su  nadvisile ekipu Đakova rezultatom 2:1.