Trkači “Nexe Teama” ostvarili odlične rezultate na 8. Atletskoj utrci “Pozdrav Domovini”

Članovi Udruge rekreativnog trčanja „ Nexe Team“ Našice sudjelovali su na 8. Atletskoj utrci “Pozdrav Domovini” na Višnjiku koja se trčala na 6 kilometara u sklopu “Kupa Oluje”. Utrku su organizirali Atletski klub „Alojzije Stepinac“ i Klub atletskih veterana Zadar. U dječjoj kategoriji 1. mjesto osvojila je polaznica škole trčanja URT-a „Nexe Team“ Ema Devald, a Niko Devald, također polaznik škole trčanja, osvojio je 5. mjesto. U glavnoj utrci u kategoriji “Žene do 40” 1. mjesto osvojila je Branka Grahovac, u kategoriji “Žene do 30” 3. mjesto osvojila je Ivana Devald dok je u kategoriji “Muškarci do 50” Zdenko Grahovac bio četvrti.

Izvor: URT “Nexe Team” Našice