Šahisti ŠK Slavonac proteklog vikenda sudjelovali na prvenstvu istoka Hrvatske u šahu

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

U Štitaru je proteklog vikenda održano prvenstvo istoka Hrvatske u šahu za kadete i juniore. Odigrano je ukupno 6. kola uz tempo igre od 60 minuta + 30 sekundi po potezu za partiju, a natjecanje je bilo podijeljeno prema dobnim skupinama u nekoliko turnira.

Na turniru do 20 godina u kategoriji juniorki do 20 godina 1. mjesto i zlatnu medalju osvojila je Petra Vidović koja je u  kupnom poretku turnira U20 bila šesta.  12. mjesto u ovoj kategoriji zauzeo je Zef Kolgjeraj.
Na turniru do 16 godina Ivan Miletić zauzeo je 6. mjesto u kategoriji do 14 godina, a u ukupnom poretku turnira U16 završio je na 15. mjestu.
Na turniru do 12 godina 7. mjesto zauzeo je Fran Miličević, 12. mjesto Samuel Vrekalović, a Adrian Brnjik turnir je završio na 29.mjestu.
U kategoriji kadeta do 8 godina 3. mjesto i brončanu medalju osvojio je Ivan Ilić koji je u ukupnom poretku U12 zauzeo 28. mjesto.

Izvor:ŠK Slavonac /T.Justić