NAŠK-Dinamo II 1:1

Danas je na Gradskom stadionu u Našicama odigrana prijateljska nogometna utakmica u sklopu obilježavanja 100. obljetnice NK NAŠK. U goste našičkim nogometašima došla je druga ekipa zagrebačkog Dinama. Pred brojnom publikom koja je došla bodriti našičkog stogodišnjaka, prvo je poluvrijene završeno rezultatom 1:1. Poveli su gosti već u 9. minuti pogotkom Ivana Božića iz slobodnog udarca. Slavlje modrih nije dugo trajalo s obzirom da je u 16. minuti poravnao mladi talentirani nogometaš NAŠK-a Mihael Tomić. Tim je rezultatom i okončana današnja utakmica u kojoj su priliku za dokazivanje dobili svi igrači NAŠK-a. Trener – igrač Mario Barišić u drugom je dijelu susreta u igru uveo i najmlađe domaće igrače, a predstavila su se i trojica stranaca koji su stigli na probu. Najviše simpatija našičke publike pridobio je Kamerunac Jean Libong koji je sjajno iskoristio dobivenu minutažu, a na travnjak Gradskog stadiona istrčala su i dva brazilca Firmino Dos Anjos i Arthur Da Silva.

Tekst i foto: Danko Justić