Biciklisti odličnim rezultatima završili natjecanje u SBBL ligi

Utrkom u Požegi, našički biciklisti završili su natjecanje u Slavonsko brdsko-biciklističkoj ligi GIANT. Na vrlo zahtjevnoj i zanimljivoj kružnoj stazi, naši biciklisti osvojili su odlična mjesta. U Sport kategoriji, Matija Zubaj osvojio je 1. mjesto. U kategoriji Junior, Patrik Elijaš završava na 6.mjestu, a u kategoriji Master B, Tihomir Šatrović završio je na 3.mjestu. Aktivnosti naših biciklista ne završavaju ovom utrkom, već za vikend, u nedjelju, 20. listopada, devetu godinu zaredom obilježit će Dan pada grada Vukovara memorijalnim maratonom “Sjećanje na Vukovar 2019” u dužini većoj od 200km. Iz Biciklističkog kluba Našice pozvali su sve koji su spremni voziti maraton da im se pridruže.

Izvor: BK Našice