Uoči Josipova u Đurđenovcu niz događanja

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Uoči sutrašnjeg blagdana sv. Josipa, u sklopu programa proslave Dana Općine Đurđenovac, danas je na trgu bana Josipa Jelačića postavljena zanimljiva izložba oldtimer vozila u organizaciji Oldtimer kluba Našice. Lijepo vrijeme i niz događanja privuklo je građane na degustiranje čobanca, fiša, graha i ostalih gastronomskih specijaliteta za koje su se pobrinuli vrijedni članovi brojnih udruga s područja đurđenovačke općine. U organizaciji Šahovskog kluba Đurđenovac održava se brzopotezni šahovski turnir „Josipovo 2023.”.

Svetu misu trodnevnicu od 18:30 sati, u Crkvi sv. Josipa, predvodit će fra Vinko Brković, župni vikar iz Našica.

Proslava Dana Općine nastavlja se večeras u središtu Đurđenovca koncertom Giuliana i grupe Diktatori. Koncert počinje u 20 sati.

tekst i foto: N.Pavlus

 

Čestitke slušatelja

Vjenčanja i godišnjice braka, rođendani i imendani prigodne su u kojima svojim najmilijima možete uputiti čestitku u emisiji „Čestitke slušatelja”.
„Čestitke slušatelja” u programu Radija Našice emitiramo četvrtkom i petkom u 17, a nedjeljom u 14 sati. Cijena čestitke je 15 kuna, mladencima darujemo snimku emitiranih čestitki.
Vidi više !

POSLJEDNJE OBJAVE

Jezični savjetnik

prof. Marija Pepelko

Imate li jezičnih pitanja, možete ih postaviti putem našeg obrasca.

03.02.2021.

10.02.2021.

17.02.2021.

24.02.2021.

Logo-RN-white

Postavite upit