HomeOpćineFERIČANCIU Feričancima po prvi put održano Kino pod zvijezdama

U Feričancima po prvi put održano Kino pod zvijezdama

U organizaciji Udruge učenika, mladih i učenika s teškoćama “Prijateljstvo” – Feričanci, u subotu je po prvi put u središtu Feričanaca održano Kino pod zvijezdama. Gledala se animirana i sinkronizirana projekcija za djecu „Panda u Africi”, dok je projekcija filma „Povedi me na mjesec” bila za starije mještane.

Posjetitelji su uz film, dekice i kokice uživali u dobroj atmosferi. Sve okupljene pozdravio je predsjednik Udruge Alen Dado. Zahvalio im je na dolasku i podršci u organizaciji ovog jedinstvenog događaja na otvorenom. Pokazatelj je to koliko je Udruga “Prijateljstvo” važna za društveni život u Feričancima za sve generacije.

Izvor: Udruga “Prijateljstvo” Feričanci

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments