Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Taekwondo klub Našice nastupio je s 25 natjecatelja na “8. Jakovlje Kupu”  u 3 discipline u sve 3 kategorije – borbe, KICK i forme. Pod vodstvom trenera Ane Kalman, Lucije Kotromanović i Branka Leša te pomoćne trenerice Matee Begić članovi su osvojili 25 medalja i 4 pehara. U borbama, medalje su osvojili:
ZLATO – Lara Falašta, Petar Švenda
SREBRO – Petra Mohila, Petra Kniha, Karlo Strapač, Luka Švenda i Sara Špoljarić koja je ujedno bila i najveće iznenađenje turnira jer je u polufinalnoj borbi pobijedila crni pojas te si osigurala nastup u finalu gdje ju je zaustavila iskusnija protivnica.

BRONCA- Petra Kniha
Tena Ilona Jukić proglašena je za najbolju natjecateljicu u KICK kategoriji. Zbrojem rezultata i pojedinačnim bodovima klub je osvojio pehar za 1. mjesto u KICK-U, za 1. mjesto u formama, za 1.mjesto u borbama u Limač kategoriji i pehar za 2. mjesto u ukupnom poretku klubova. Još jedan veliki uspjeh Taekwondo kluba Našice koji nastavlja s pripremom i organizacijom “1. Našice Opena”, turnira  koji će biti održan 1. lipnja u sportskoj dvorani OŠ Kralja Tomislava.

Uspješan nastup imali su i članovi Kickboxing kluba Impact Našice koji su nastupili na međunarodnom turniru “Brod Open 2019.” u Sl . Brodu. 20 natjecatelja iz Našičkog kluba osvojilo je 24 odličja, a u ukupnom poretku “Impact” je proglašen za najuspješniji kluba s obzirom naq broj osvojenih odličja. Mlada Laura Marišić najbolja je juniorka turnira.

Nogometaši jelisavačkog Vihora poraženi su s 2:0 u susretu 28. kola Treće hrvatske nogometne lige – istok u Novoj Gradiški od ekipe NK Sloga.

Na gradskom stadionu u Našicama prvenstvenu utakmicu 24. kola Međužupanijske nogometne lige odigrali su NAŠK i Borac (Bobota). Našičani su pobijedili s uvjerljivih 4:0.

U Prvoj županijskoj nogometnoj ligi odigrane su utakmice 27. kola. Ekipa FEŠK-a na svom je terenu jučer ugostila ekipu Jedinstva iz Donjeg Miholjca i pobijedila s uvjerljivih 6:1.

U 2. županijskoj nogometnoj ligi – skupina Našice ovog su vikenda odigrane prvenstvene utakmice 23. kola:
Croatia (Velimirovac) – Mladost (Stipanovci) 1:1

U Ligi Nogometnog središta Našice jučer su odigrane prvenstvene utakmice 20. kola:
Brezik – Dinamo (Budimci) 1:2
Vuka (Razbojište) – Seona 3:0
Mladost (Breznica) – Poganovci 1:1
Lug (Bokšić Lug) – Vihor II (Jelisavac) 1:4
Martin – Zagorac 1952 (Beljevina) 0:11
Lađanska – Omladinac (Niza) 0:3

Tekst: Danko Justić