HomeAktualnoRK Nexe igra derbi sa MRK Sesvete, ulaz za navijače slobodan

RK Nexe igra derbi sa MRK Sesvete, ulaz za navijače slobodan

Danas će u našičkoj sportskoj dvorani biti odigrana prvenstvena rukometna utakmica 6. kola Paket 24 Premijer lige – Lige za prvaka. Rukometaši NEXE-a ugostit će MRK Sesvete i pokušati uzvratiti za poraz u prvom kolu u Sesvetama. Ulaz je za sve navijače slobodan, a izravan televizijski prijenos bit će na sportskom kanalu Max Sport 1. Utakmica počinje u 18 sati.

Druga ekipa RK NEXE večeras gostuje u Slatini gdje će odigrati prvenstvenu utakmicu 23. kola Prve hrvatske rukometne lige sjever.

U Osijeku će danas biti odigrane prvenstvene utakmice Prve hrvatske rukometne lige U17. S početkom u 15 sati igrat će NEXE i Đakovo, a u 16:15 Osijek i NEXE. Prvenstvena utakmica u sklopu Prve hrvatske rukometne lige U13 sutra će biti odigrana u Požegi. S početkom u 12 sati igrat će domaća Požega i NEXE.

Nogometaši NAŠK-a sutra gostuju u Ivankovu gdje će odigrati prvenstvenu utakmicu 23. kola 3. lige istok protiv domaćeg Bedema. Utakmica počinje u 17 sati.

U Prvoj županijskoj nogometnoj ligi na rasporedu su prvenstvene utakmice 22. kola. Nogometaši FEŠK-a danas će na svom terenu u Feričancima ugostiti ekipu Omladinca iz Vukojevaca, a ekipa Đurđenovca također danas gostuje u Osijeku kod Olimpije. Motičina će sutra na svom terenu ugostiti ekipu Hajduka iz Marijanaca. Sve utakmice počinju u 17 sati.

Ovog su vikenda na rasporedu i prvenstvene utakmice 19. kola Druge županijske nogometne lige – skupina Našice. S početkom u 16:30 danas će igrati Sloga i Vihor te Croatia i Brezik. U isto vrijeme sutra sastaju se Zagorac 1952 i Iskrica, Martin i Omladinac iz Nize te Mladost Stipanovci i Lila.

U Ligi Nogometnog središta Našica prvenstvene će utakmice 13. kola biti odigrane sutra s početkom u 16:30 sati. Sastaju se: Lađanska – Šipovac, Seona – Polet, Mladost Breznica – Lug, Poganovci – Dinamo te Vuka – Seljak.

U Našicama će danas biti odigran turnir grupe S za mlađe kadetkinje Prvenstva Slavonije i Baranje za poredak od 5. do 7. mjesta. S početkom u 11 sati igrat će OK Sl. Brod – OK Bilje te ŽOK Našice – Baranja. Pobjedničke ekipe iz ova dva susreta u 12:15 igrat će za peto, a poražene za sedmo mjesto

Sutra će u Belišću biti odigran odbojkaški turnir grupe N za kadetkinje u sklopu Prvenstva Slavonije i Baranje. Mlade odbojkašice ŽOK-a Našice prvu će utakmicu odigrati u 12:45 sati protiv domaće ekipe Belišća, a u 14 sati će igrati protiv OK Bilje.

 

tekst: D.Justić, foto: RK NEXE

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments