HomeVijestiPrevarena putem e-maila za 25.650 eura

Prevarena putem e-maila za 25.650 eura

Iz Policijske uprave osječko-baranjske priopćili su kako je u vremenu od 3. do 27. studenoga, 46-godišnjakinja iz Osijeka zaprimila e-mail od nepoznate osobe koja joj je rekla da je počinila kazneno djelo. U zamjenu za kaznu zatvora ponudio joj je plaćanje novčane kazne, nakon čega je 46-godišnjakinja na račun nepoznate osobe uplatila iznos od 25.650 eura.

Otkriven prevarant

Provedenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika I. policijske postaje Osijek s ispostavom Čepin utvrđeno je postojanje osnovane sumnje da je 29-godišnji strani državljanin počinio kazneno djelo „Prijevara“.

Početkom rujna ove godine tvrtka iz Osijeka uplatila je 18.500 eura tvrtki u Švedskoj za kupovinu automobila koji do današnjeg dana nije isporučen niti su vraćeni novci.

Ukrao građevinski alat

Nepoznati počinitelj je između 25. i 27. studenoga u Osijeku provalio u stambenu zgradu u izgradnji iz koje je ukrao građevinski alat, dva kuhala i kavu.

Pravnoj osobi nastala je materijalna šteta od oko 1.600 eura.

Izvor: PU osječko-baranjska

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments