HomeKulturaPozivaju se roditelji da sudjeluju u projektu "S knjigom od rođenja"

Pozivaju se roditelji da sudjeluju u projektu “S knjigom od rođenja”

Iz Gradske knjižnice Našice pozivaju roditelje beba, koje su rođene u Općoj županijskoj bolnici Našice, da u Knjižnici podignu prigodne poklone i postanu dio projekta pod nazivom „S knjigom od rođenja”.

Cilj projekta je poticati roditelje i druge odrasle osobe da s čitanjem naglas djetetu započnu već od njegova rođenja. Sve to kako bi čitanje postalo dio svakodnevnog druženja. Još jedan cilj jest i poticati roditelje da s djecom posjećuju lokalnu knjižnicu. Projekt je osmislila ravnateljica Marija Buha. Pokrovitelji su Ministarstvo kulture i medija RH i Grad Našice.

Izvor: Gradska knjižnica Našice

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments