Iz Gradske knjižnice Našice pozivaju roditelje beba, koje su rođene u Općoj županijskoj bolnici Našice, da u Knjižnici podignu prigodne poklone i postanu dio projekta pod nazivom „S knjigom od rođenja”.
Cilj projekta je poticati roditelje i druge odrasle osobe da s čitanjem naglas djetetu započnu već od njegova rođenja. Sve to kako bi čitanje postalo dio svakodnevnog druženja. Još jedan cilj jest i poticati roditelje da s djecom posjećuju lokalnu knjižnicu. Projekt je osmislila ravnateljica Marija Buha. Pokrovitelji su Ministarstvo kulture i medija RH i Grad Našice.
Izvor: Gradska knjižnica Našice

