U Osijeku su jučer na izvanredni tehnički pregled upućena tri vozila. Utvrđeno im je ukupno 46 tehničkih nedostataka, od kojih su na dva vozila utvrđena četiri opasna nedostatka: neispravne kočnice i dotrajali i oštećeni pneumatici.
Na svim vozilima su učinjene preinake koje nisu odobrene i upisane u prometnu dozvolu. Zbog toga su na ispušnom sustavu vozila stvarala prekomjernu buku. Vozila su isključena iz prometa oduzimanjem registarskih pločica.
Za opasne nedostatke vozačima je izdan obavezni prekršajni nalog s kaznom od 260 eura. Jednom vozaču za veće nedostatke izrečena je novčana kazna od 130 eura.
izvor: PU osječko-baranjska

