Počinju Radničke sportske igre

ImageJučer je u Feričancima održana prozivka prve ekipe NK Fešk. Nazočne igrače i članove Uprave pozdravili su predsjednik i dopredsjednik kluba Boris Šteher i Domagoj Matoković te član Uprave Željko Strilić. Igrače je pozdravio i novi trener Ivo Ergović,  ukratko ih upoznavši s planom priprema za proljetni dio prvenstva.

Jučer je završeno 13. Otvoreno prvenstvo Osječko-Baranjske županije u šahu  za kadete i kadetkinje na kojemu je nastupilo 78 mladih šahistica i šahista.U kategoriji kadeta do 15 godina,iako je kadetkinja, uvjerljivo je najbolja bila  Neomi Grgić (ŠK Radnik Velimirovac) osvojivši prvo mjesto s 8,5 bodova. Odličja najboljima uručio je  Josip Miletić, predsjednik šahovskog kluba Slavonac, koji je ujedno bio i domaćin turnira. Opširnije o ovom natjecanju poslušajte u današnjoj emisiji Sport glazba sport u 10 sati.

Košarkaši Našica poraženi su u prvenstvenom susretu 12. kola B1 lige na gostovanju u Požegi od domaće istoimene ekipe s 93:64. Najefikasniji igrači u našičkoj ekipi bili su Budimir s 32 i Gmajnički s 14 postignutih koševa. Nakon utakmice,predsjednik KK Našice Zdravko Vukić izjavio je kako će zbog sramotnog suđenja, predsjednik i uprava košarkaškog kluba Našice tražiti očitovanje na postupke suca Kukića kao i nadzor svih tijela HKS- a. U protivnom, naglasio je Vukić, ćemo razmotriti daljnje sudjelovanje u ovome natjecanju s obzirom da je ovo udar na KK Našice kao jednog od kandidata za prvo mjesto i jedini klub koji je u dosadašnjem tijeku prvenstva pobijedio KK Požegu.

Kuglači Đurđenovca zabilježili su novu prvenstvenu pobjedu. Na svojoj kuglani Đurđenovčani su u prvenstvenom susretu 13. kola 4. hrvatske kuglačke lige – Zona Osijek svladali ekipu INA-e s 5:3.

Članica Stolnoteniskog kluba "Dora" iz Našica Vesna Kovačević-Tomić nastupali je jučer na 3. stolnoteniskom turniru u Vinkovcima u muškoj konkurenciji. U igri parova Vesna je osvojila odlično drugo mjesto s Đakovčaninom Antoniom Šulinom izgubivši od pobjednika s 3:2, dok se u pojedinačnoj konkurenciji plasirala među osam  najboljih.

Na kuglani u Đurđenovcu danas započinje Otvoreno prvenstvo Đurđenovca u kuglanju narodnim načinom – popularne Radničke sportske igre. Ove je godine prijavljeno 16 ekipa, a večeras će biti odigrani susreti prvog kola.
U 19.00 sati igrat će Caffe bar Kuglana i Moto klub Racing te Pečernjarnica Camel i Bokšić. U 20.00 sati sastaju se Auto Vukoja i Roletarski obrt Granat  te  Mali majzl i A je to.