Osijek se pobjedom protiv Splita probio na peto mjesto

Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

ZAGREB – U posljednjem susretu 19. kola Max TV Prve HNL nogometaši Osijeka pobijedili su u Gradskom vrtu Split rezultatom 3-2. Osječani su se novom pobjedom probili na peto mjesto hrvatskog prvenstva. Domaćini su nakon prvog dijela imali uvjerljivih 3-0 i ništa nije upućivalo da će utakmica do kraja biti iznimno napeta. Poveli su u 14. minuti preko Maglice, isti igrač zabio je i za 2-0 u 18., a Jelić je postigao autogol u 24. minuti. U nastavku su se gosti razbudili, te su preko Čulića (58.) i Jelića (69.) došli na korak do izjednačenja. Od 80. minute imali su i igrača više, nakon isključenja Kvržića, ali nisu uspjeli doći do boda.