Odigrana završnica Đurdan Opena

Na terenima Tenis kluba  Đurđenovac jučer je odigrana završnica Đurdan Opena, prvenstva kluba u igri parova. U meču za treće mjesto  Ivica Kovačević- Jonathan Kubena svladali su par Matko Kremer- Juraj Špehar rezultatom 7-6,  6-4. U velikom finalu  igrala su dva para iz Tenis kluba Našice. Josip Valenčak i Danijel Peršić zasluženo su osvojili naslov pobijedivši Dinu Zavadu i Marka Javorčeka sa 6-3,  6-1. Pehare i nagrade najboljim parovima uručio je predsjednik Tenis kluba Đurđenovac Drago Pavlić. Tenisaču kluba domaćina, Niku Kolgjeraju, odlukom komisije za natjecanje, dodijeljena je nagrada za fair play 2018. godine. Na ovogodišnjem je Đurdan Openu nastupilo 19 parova iz Đurđenovca, Našica i Feričanaca.

Tekst: Danko Justić