NK Našk je novi trećeligaš !

Nogometaši NAŠK-a od iduće će sezone igrati u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi ! Našički su nogometaši u prvenstvenoj utakmici posljednjeg 26. kola Međužupanijske  nogometne lige Slavonije i Baranje svladali ekipu Otoka s 2:1 i kao četvrtoplasirani na prvenstvenoj ljestvici iduće će sezone igrati u višem rangu – Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi istok. NAŠK je poveo pogotkom kapetana i trenera Maria Barišića u 28. minuti koji je nakon sjajnog ubačaja Mihaela Tomića sjajno pogodio za 1:0. Slavlje domaćih nije dugo trajalo jer su gosti  poravnali  na 1:1 nakon samo tri minute igre i to je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor. U drugom dijelu NAŠK je dominirao a gosti su se povukli i čuvali bod koji im je bio dovoljan za viši rang. No upornost domaćih se isplatila i nakon ubačaja Matka Mikole na oštru je loptu iz drugog plana utrčao Renato Lukačić i NAŠK je na oduševljenje brojnih navijača ponovno poveo i taj rezultat sačuvao do kraja susreta. Uslijedilo je oduševljenje  igrača, članova Uprave  i navijača koji su za stoti rođendan voljenog kluba dobili najljepši mogući poklon a Nogometno središte Našice  po prvi će puta povijesti imati dva trećeligaša.

Tekst i foto: Danko Justić