HomeAktualnoNašičani uspješni na 18. stolnoteniskom turniru Udruge veterana 106. brigade Osijek

Našičani uspješni na 18. stolnoteniskom turniru Udruge veterana 106. brigade Osijek

U sklopu obilježavanja Dana 106. brigade, Dana branitelja Grada Osijeka i Dana dragovoljaca Osječko-baranjske županije, organiziran je 18. stolnoteniski turnir Udruge veterana 106. brigade Osijek.

Poseban naglasak bio je na 35. obljetnicu osnutka 106. brigade. Turnir je održan pod pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja u osječkoj dvorani “Olimpija”. Tradicionalno je okupio više od tridesetak hrvatskih branitelja i veterana s područja Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije, sportskih entuzijasta i prijatelja Udruge.

Našičani uspješni na 18. stolnoteniskom turniru

Natjecanje je održano pojedinačno i parovno u dvije kategorije – braniteljskoj i gostujućoj. Članova STK Našice odazvali su se pozivu te ostvarili vrlo zapažene rezultate u gostujućoj grupi.

Pojedinačno je Ivica Đerđ osvojio prvo mjesto, a Vesna Kovačević-Tomić treće. U parovima su Roko Mihovilović Baksa i Osječanin Saša Radojčić u finalu pobijedili Ivicu i Vesnu.

Odana počast poginulim i nestalim pripadnicima 106. brigade 

Prije početka natjecanja, na obližnji križ sa spomen pločom, zapaljene su svijeće i odana počast svim poginulim i nestalim pripadnicima 106. brigade.

Uspješno organiziran turnir i ove je godine potvrdio prijateljstvo i zajedništvo te vrijednost čuvanja trajnog sjećanja na žrtvu branitelja i doprinos stvaranju slobodne Republike Hrvatske.

 

Ninoslava Pavlus

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments