HomeAktualnoNabava 26 vozila za sve županijske zavode za hitnu medicinu

Nabava 26 vozila za sve županijske zavode za hitnu medicinu

Ministarstvu zdravstva Vlada je na današnjoj sjednici dala suglasnost za nabavu 26 vozila za hitnu medicinsku službu za sve županijske zavode. Od toga:

  • tri vozila idu u Grad Zagreb,
  • po dva u Osječko-baranjsku, Primorsko-goransku i Splitsko-dalmatinsku županiju,
  • a po jedno u ostale županije.

“Ukupna vrijednost tog ugovora za nabavu vozila iznosi 4.110.677 eura. To će biti dodatnih 26 vozila na aktualno postojeće 471 vozilo u Hrvatskoj. I ovom nabavom dokazujemo kako kontinuirano ulažemo, ne samo u infrastrukturu, nego i opremu za potrebe zdravstvenog sustava.”, istaknula je ministrica zdravstva Irena Hrstić.

Nabava je u skladu i sa strateškim planom regionalnog razvoja županija, dodala je.

 

izvor: HINA / foto: OBŽ

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments