Ivica Knežević i Dino Zavada pobjednici “Promoprint ljetne lige” u tenisu

Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Na terenima Tenis kluba Našice jučer je odigrana završnica “Promoprint ljetne teniske lige”. Petu godinu za redom pedesetak tenisača natjecalo se tijekom cijelog ljeta u dvije starosne kategoriji – do 40 i preko 40 godina. Ukupno je odigrano tristotinjak mečeva, a jučer je ljetna liga stigla do kraja.  U kategoriji do 40 godina za treće su mjesto igrali Nikola Kruljac i Matija Bilić. Uspješniji je bio Nikola Kruljac pobijedivši s 2:0 (7:5,6:4). U finalnom susretu Dino Zavada je s 2:0 (6:4,6:4) svladao Jonatana Kubenu i po drugi puta osvojio turnir.

U kategoriji preko 40 godina za treće su mjesto igrali Vanja Bonić i Ivica Kovačević. Uspješniji je bio Kovačević rezultatom 2:1(6:4, 5:7, 10:5), a u finalnom susretu igrali su Danijel Kurucić i Ivica Knežević. U vrlo zanimljivom i uzbudljivom meču slavio je debitant Ivica Knežević s 2:0 (6:4,7:5). Pehare najuspješnijim tenisačima uručili su predsjednik TK Našice Matija Brkić i gradonačelnik Grada Našica Krešimir Kašuba.

Tekst i foto: Danko Justić