Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

U subotu je u Parku prirode „ Kopački rit” održan 5. Baranjski Ferivi polumaraton. Uz mnoštvo zabavnih sadržaja i savršenu organizaciju, Atletski klub Slavonija-Žito ponudilo je utrku Parkom prirode. Članovi URT Nexe team sudjelovali su na nekoliko utrka. Na utrci 21 km trčali su:

Na utrci djece bili su članovi URT „ Nexe Team” Našice, Mia Hajnal,
Nika Hajnal i Filipa Šimić. Uz vrlo teške vremenske uvjete, vrućinu i sparinu svi trkači ostvarili vlastite ciljeve. Treba izdvojiti odlične rezultate:
Na 21 km:
Krešimir Žagar, prvo mjesto u starosnoj kategoriji i osmo mjesto u ukupnom poretku
Damir Mesec, prvo mjesto u starosnoj kategoriji i peto mjesto u ukupnom poretku
Dubravka Mesec, drugo mjesto u starosnoj kategoriji i četvrto mjesto u ukupnom poretku
Vesna Janković, treće mjesto u starosnoj kategoriji i deveto mjesto u ukupnom poretku a Dejan Perasić , Jasna Plemeniti i Tomislav Gall uspješno su istrčali ovu zahtjevnu disciplinu. U utrci na 5 km treba izdvojiti izvrstan rezultat Valerije Šimić koja je u svojoj starosnoj kategoriji zauzelo drugo mjesto dok je Dražen Ganzberger osvojio u svojoj starosnoj kategoriji četvrto mjesto. Žana Bilandžić, Mihaela Zorkić i Hrvoje Dundović uspješno su istrčali utrku sa vrlo dobrim osobnim rezultatima. Škola trčanja URT „ Nexe Team” Našice predstavila je svoje tri mlade i perspektivne trkačice pa je tako Mia Hajnal osvojila izvrsno četvrto mjesto a Nika Hajnal i Filipa Šimić uspješno su završile svoje utrke.