Bogat sportski vikend – CB “Roko” pobjednik humanitarnog turnira “4 kafića”

Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

U subotu je u našičkoj sportskoj dvorani odigran humanitarni malonogometni turnir “4 kafića”. U polufinalnim susretima Caffe bar “Roko” je svladao Caffe bar “Radić” sa 6:5 a UDD “Sport Caffe” nadvisio je Caffe bar “Prestige” s 2:0. U susretu za treće mjesto Caffe bar “Prestige” je svladao Caffe bar “Radić” s 5:3. U finalnoj utakmici Caffe bar “Roko” pobijedio je UDD “Sport Caffe” s 5:2. Kompletan prihod s turnira doniran je obitelji Katruša za nabavku umjetne pužnice za malu Petru. Prikupljeno je 6300 kuna. U stankama između utakmica sudionici i gledatelji mogli su se okušati u atraktivnom Bubble Footballu – nogometu u balonima.

U Našicama je odigran drugi turnir mlađih kadetkinja u odbojci u sklopu Prvenstva Slavonije i Baranje:
ŽOK Našice – ŽOK Ferivi Višnjevac 0:2
ŽOK Nova Gradiška – ŽOK Ferivi Višnjevac 1:2
ŽOK Našice – ŽOK Nova Gradiška 2:0.
Našičanke su osvojile drugo mjesto u skupini i tako se plasirale u drugu fazu natjecanja.

U Belom Manastiru je održan 4. Memorijal Ivana Krušelja, turnir u gađanju serijskom zračnom puškom u muškoj i ženskoj konkurenciji (2002. godište i mlađi). Na natjecanju su nastupili i članovi Streljačkog kluba Našice – u pojedinačnoj konkurenciji Rea Markulić osvojila je drugo a Marina Tušek treće mjesto. U ekipnoj konkurenciji Našičani su zauzeli 3. mjesto u konkurenciji 6 ekipa.

Tekst i foto: Danko Justić