Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Danas će s početkom u 13 sati na ulasku u Veliki park ispred prostorija USŠ „Slavonac“ Našice biti održan 3. memorijalni turnir u boćanju na travi „Prijatelji za prijatelja“ posvećen prerano preminulom predsjedniku Sportske zajednice Našice i sportašu Josipu Pavlusu. Prijave ekipa primaju se do početka turnira.

Nakon što su u prvom kolu 1. B kuglačke lige sjever na svojim obnovljenim stazama ostvarili uvjerljivu pobjedu, kuglači Đurđenovca danas u 2. kolu gostuju u dvorani Drava u Varaždinu gdje će odmjeriti snage protiv KK Lepoglava. Susret počinje u 17 sati.

Lokalni derbi susret u sklopu 7. kola 3. hrvatske nogometne lige danas će u Našicama odigrati nogometaši Naška i jelisavačkog Vihora. Utakmica počinje u 16,30 sati.

Ovog vikenda na rasporedu susreti 7. kola 1. županijske nogometne lige. U Velimirovcu danas u 16,30 igraju Croatia i Metalac (Osijek). Đurđenovčani sutra u 16,30 sati gostuju u Piškorevcima kod ekipe Ratara, a u Feričancima se sutra u isto vrijeme sastaju Fešk i Slavonija (Punitovci).

Svi susreti 7. kola 2. županijske nogometne lige –skupina Našice bit će odigrani sutra u 16.30 sati. Parovi su:

Seljak (Koška) – Sloga (POdgorač)
Zoljan – Mladost (Stipanovci)
Omladinac (Vukojevci ) – Slavonija (Klokočevci)
Iskrica (Šaptinovci) – Željezničar (Markovac)
Vihor II (Jelisavac) – Šipovac
Motičina – Lila
Zagorac (Beljevina) – Omladinac (Niza)

Sutra u 16,30 sati bit će odigrani i susreti 5. kola Lige NS Našice. Sastaju se:
Poganovci – Dinamo (Budimci)
Vuka (Razbojište) – Sveti Đurađ
Kućanci – Mladost (Našička Breznica)
Kapelna – Polet (Bokšić)
Martin – Lađanska
Lug (Bošić Lug) – Brezik

Jučer je ne terenima Tenis kluba Našice odigrana završnica Promoprint ljetne seniorsko-veteranske lige. U kategoriji stariji od 40 godina prvo mjesto osvojio je Predrag Cili koji je u finalu svladao Ivicu Kovačevića. U susretu za treće mjesto Vanja Bonić je bio uspješniji od Krunoslava Bogdanića. U kategoriji mlađi od 40 godina Dino Zavada je osvojio prvo mjesto svladavši u finalu Igora Androša. Treće mjesto osvojio je Nikola Kruljac koji je bio bolji od Slavena Zubaka. Pehare najuspješnijim tenisačima uručili su predsjednik kluba Matija Brkić i član Izvršnog odbora Vitomir Turalija.
Jučer su ujedno izvučeni parovi veteranskog turnira “Pavo Uzelac” koji započinje već danas.