Policijski službenici jučer su proveli pojačani nadzor prometa na odmorištu Beketinci na autocesti Slavonika. U akciji su bili sa psima za detekciju droga i Inspekcije sigurnosti cestovnog prometa.
Nadzor je obavljen nad 27 vozila i 40 osoba.
Prilikom nadzora izdano je ukupno pet mjera pisanih upozorenja:
- -četiri zbog nekorištenja sigurnosnog pojasa i jedna zbog neposjedovanja kutije prve pomoći u vozilu
- jedna obavijest o počinjenom prekršaju zbog nekorištenja sigurnosnog pojasa
- naplaćene su četiri novčane kazne (tri zbog nekorištenja sigurnosnog pojasa i jedna zbog neposjedovanja prometne dozvole)
- od strane Cestovne inspekcije izdana su tri prekršajna naloga Zakona o radnom vremenu, obveznim odmorima mobilnih radnika i uređajima za bilježenje u cestovnom prometu.

