Gradska knjižnica Našice večeras je organizirala predstavljanje knjige Vlatka Možara “A što ako…možeš?”.
Ova je knjiga nastavak autorovog književnog prvijenca “Sjetite se zašto ste počeli”. Inspirirana životnim iskustvima i napisana da pomogne drugima u lakšem svladavanju životnih prepreka, knjiga pruža bogat drugi pogled na probleme s kojima se često susrećemo. Uz to, nudi savjete kako ih prevladati i pokrenuti se te živjeti ispunjenije i sretnije.
Zapitajte se “A što ako…možete?” A možete!
Autora je predstavila ravnateljica Gradske knjižnice Marija Buha, a gost je svojom knjigom, ali i osobnim predstavljanjem mnoge zainteresirao da se zapitaju “A što ako…možeš?.
– Upravo tu jaku rečenicu izabrao sam za naslov knjige. Toliko toga se ne usudimo napraviti, a možda je potreban samo taj prvi korak pa da krenemo u ostvarivanje. To je poput ovog snijega što pada vani – jedan po jedan mali uspjeh, kao što jedna po jedna pahulja vani stvara snježnu kuglu i sve krene. Mislim da nekada podcjenjujemo male uspjehe, a upravo njih trebamo! – rekao je večeras Vlatko Možar.
Preporučio je svoju knjigu ili bilo koju drugu koja će vas motivirati
– Jedna rečenica koja je mene promijenila kada sam imao 18 godina bila je “Ako je Bog za mene, tko može protiv mene?!”. Za mene je upravo ta rečenica bila ono što me motiviralo. Moj književni put započeo je jednostavnom idejom – podijeliti svoju mudrost i iskustva s drugima na način koji će ih motivirati i osnažiti da ostvare svoje snove. – istaknuo je Vlatko Možar, rođeni Brođanin koji živi u Umagu i kojeg će se večeras nazočni na predstavljanju uvijek rado sjetiti.
Ninoslava Pavlus

