U sportskoj dvorani OŠ kralja Tomislava jučer je odigran humanitarni malonogometni turnir „Četiri kafića – Besi“. Turnir je organiziran na inicijativu našičkih ugostitelja, a pod pokroviteljstvom Grada Našica i Športske zajednice Grada Našica.
Kompletan prihod od donacija bit će uručen obitelji Hovanjec za obnovu obiteljske kuće oštećene u požaru u kojemu je na žalost smrtno stradao Zoran Hovanjec. Predsjednik Športske zajednice Danko Justić obitelji Hovanjec uručio je i novčane nagrade kojih su se odrekle tri prvoplasirane veteranske ekipe na nedavno završenom Božićnom malonogometnom turniru te ekipe mladih Old Boys i Yayo Vallecano.
U prvoj polufinalnoj utakmici ekipa Caffe bar Twins pobijedila je ekipu Caffe bar Radić s 2:0. U drugom je polufinalu slavila ekipa Caffe bar The Best koja je rezultatom 4:3 svladala Caffe bar West. U susretu za treće mjesto slavio je Cafe bar West pobijedivši s 2:1, a finalna je utakmica između Caffe bara The Best i Caffe bara Twins u regularnom dijelu završila rezultatom 0:0 pa su pobjednika odlučivali penali. Upješnije je bila ekipa Caffe bara The Best koja je pobijedila s 2:1.
Prigodne zahvalnice ekipama, organizatorima i sucima Matiji Horvateku, Aleksandru Vuzemu i Manuelu Dendisu u ime ugostitelja uručio je Aleksandar Dragić.
Danko Justić

