NK Brezik jučer je organizirao tradicionalni 33. Turnir u boćanju na travi.
Sudjelovalo je 14 ekipa koje su igrale narodnim načinom. Prvo mjesto osvojila je ekipa Tri šešira, drugo mjesto pripalo je ekipi Totalna šteta, a treće je mjesto zauzela ekipa NK Lađanska. Pobjednik u izbijanju balina bio je Patrik Tičić.
Pehare, medalje i nagrade najuspješnijim boćarima uručio je predsjednik NK Brezik Tomislav Pejak.


