U sklopu programa proslave Dana Grada, u prostorijama Biljar kluba Našice, održan je 2. turnir u biljaru “Našice Open”.
Sudjelovalo je 20 igrača, a natjecalo se u disciplini devetka.
Pobjednik turnira Marko Lišnić ujedno je i prvak Hrvatske u disciplini 10
U vrlo jakoj konkurenciji 1. mjesto osvojio je Marko Lišnić iz Osijeka, 2. je bio Ivan Bekavac također iz Osijeka, a 3. mjesto podijelili su domaći igrač Tomislav Đuretković i Tihomir Kohon iz Slavonskog Broda. Zanimljivo je i to da je ovogodišnji pobjednik turnira Marko Lišnić ujedno i prvak Hrvatske u disciplini 10.
Nastupilo i 6 igrača iz Našica

Pehare najuspješnijima uručio je predsjednik Biljar kluba Našice Alen Dozet. Istaknuo je veliko zadovoljstvo brojem natjecatelja iz Osijeka, Vinkovaca, Slavonskog Broda, Pule, Križevaca i Đakova. Nastupilo je i 6 igrača iz Našica, koji su pružili vrlo dobre partije.
Kristijan Katarinček

