Udruga „Prijateljstvo” Feričanci u subotu, 20. lipnja organizira Kino pod zvijezdama u središtu Feričanaca.
Od 20, 30 sati bit će projekcija animiranog sinkroniziranog filma „Panda u Africi”, a od 22 sata projekcija filma „Povedi me na mjesec”.
Ulaz je besplatan, a uz filmove su u ponudi kokice i pića. Svi zainteresirani mogu ponijeti dekice, a u slučaju lošeg vremena projekcije će biti održane u Društvenom domu u Feričancima. Pokrovitelj je Općina Feričanci.

