HomeVijestiU sklopu 2. Našičkog jesenskog sajma policija predstavila projekt Web heroj

U sklopu 2. Našičkog jesenskog sajma policija predstavila projekt Web heroj

Na sajmu je predstavljena i kampanja Postani policajac/policajka s ciljem informiranja o programu srednjoškolskog dvogodišnjeg obrazovanja upisom učenika u treći razred srednje škole te programu srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje policajac/policajka

Kontakt policajci Policijske postaje Našice i policijski službenik za poslove prevencije, Policijske uprave osječko-baranjske sudjelovali su na 2. Našičkom jesenskom sajmu i 18. obrtničkom sajmu koji je proteklog vikenda održan na Trgu dr. Franje Tuđmana u Našicama.

Na izložbenom prostoru policije posjetiteljima su predstavljeni preventivni projekti koji se provode na području Osječko-baranjske županije, a na raspolaganju su im bili i policijski službenici kojima su se posjetitelji obraćali s pitanjima i informacijama, te edukativno-informativni materijali vezano za preventivno djelovanje samih građana.

Predstavljena je i kampanja Web heroj koja se provodi kako bi se što većem broju građana približila važnost znanja o pojavnim oblicima kibernetičkog kriminala, opasnostima te mjerama prevencije i zaštite.

Na sajmu je predstavljena i kampanja Postani policajac/policajka s ciljem informiranja o programu srednjoškolskog dvogodišnjeg obrazovanja upisom učenika u treći razred srednje škole te programu srednjoškolskog obrazovanja odraslih za zanimanje policajac/policajka.

Informacije za oba oblika obrazovanja možete dobiti na broj telefona: 01/2426-305; 01/2426-313 ili na adresu e-pošte: postani.policajac@policija.hr.

FOTO: PU osječko-baranjska

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments