HomeVijestiProvala u kuću, droga, 8 prometnih nesreća

Provala u kuću, droga, 8 prometnih nesreća

Policijska uprava osječko-baranjska priopćila je da je tijekom dana u Višnjevcu nepoznati počinitelj provalio u obiteljsku kuću iz koje je ukrao nekoliko ručnih satova i zlatni nakit čime je 72-godišnjoj vlasnici počinjena materijalna šteta od oko 15.000,00 kuna.

NEOVLAŠTENA PROIZVODNJA I PROMET DROGAMA
Kod 38-godišnjaka iz Belišća obavljena je pretraga doma i drugih prostorija tijekom koje su policijski službenici pronašli 4 medicinske šprice sa sadržajem ulja canabisa ukupne količine oko 30 mililitara, više od 16.000,00 kuna u raznim valutama, digitalnu vagu i oko 160 grama marihuane što je oduzeto uz potvrdu o privremeno oduzimanju predmeta.

TIJEKOM PROTEKLA 24 SATA OSAM PROMETNIH NESREĆA
U protekla 24 sata na području Policijske uprave osječko-baranjske evidentirano je osam prometnih nesreća od kojih su u tri prometne nesreće tri osobe lako tjelesno ozljeđenje, dok je ostalih pet prometnih nesreća za posljedicu imalo materijalnu štetu. Pet prometnih nesreća dogodilo se na području Osijeka, dvije na području Đakova te jedna na području Belišća.

UPRAVLJAO BICIKLOM S 2,44 PROMILA
Tijekom 24. listopada evidentirana su tri vozača osobnog automobila i dva vozača bicikla koja su bila pod utjecajem alkohola. Najveća prisutnost alkohola evidentirana je u 16,35 sati u Belom Manastiru, kada je u nadzoru prometa zaustavljen 68-godišnjak koji je upravljao biciklom. Obavljenim alkotestiranjem evidentirana mu je koncentracija od 2,44 promila alkohola u krvi. Smješten je u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva.

 

izvor: PU osječko-baranjska, foto: ilustracija

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Najčitanije

Recent Comments